O mnie

Paulina Zięba-Popławska

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką z pasją do odkrywania potencjału ludzkiego umysłu i pomagania innym w osiąganiu pozytywnych zmian w życiu. Dzięki mojej pracy, mogę poprowadzić Cię w Twojej podróży ku lepszemu samopoczuciu, zdrowiu emocjonalnemu i spełnionemu życiu.

Moje wykształcenie i doświadczenie

Posiadam wykształcenie w dziedzinie hipnoterapii, wsparcia w kryzysie psychologicznym, treningu mentalnym, które uzupełniam ciągłym doskonaleniem w obszarze psychologii oraz technik terapeutycznych. Moje doświadczenie pozwala mi wspierać pacjentów, aby skierować ich życie na odpowiednie tory.

Moja Filozofia Pracy

Wierzę, że każdy posiada wewnętrzną moc do transformacji swojego życia. Moja filozofia pracy opiera się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Rozumiem, że każdy ma swoją unikalną historię, potrzeby i cele. Dlatego też moje sesje hipnoterapeutyczne są dostosowane do Twoich potrzeb, byśmy mogli razem skupić się na radzeniu sobie z trudnymi emocjami,  dotarciu do Twoich wewnętrznych zasobów i rozwiązywaniu problemów. Gwarantuję zachowania najwyższych standardów etycznych i dbałości o poufność klientów.