Paulina Popławska
Doradca kredytowy - Wrocław

Poznaj opinie moich klientów

Kasia i Rafał Włodarscy

kredyt mieszkaniowy


Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Pauliną Popławską. Jest osobą bardzo sumienną, zawsze służyła nam pomocą oraz radą podczas wielu formalności związanych z naszym kredytem. W bardzo krótkim czasie udało nam się zakończyć wszelkie formalności w związku z kupnem naszego mieszkania. Dziękujemy za życzliwość oraz pomoc. Serdecznie polecamy.

Paweł, Wrocław

kredyt gotówkowy


Dzięki pomocy Pani Pauliny bardzo łatwo i szybko udało mi się uzyskać kredyt na korzystnych warunkach. Z mojej strony wystarczyło tylko kilka podpisów. Reszta formalności została załatwiona przez Panią Paulinę. Szczerze polecam tym, którzy nie cierpią papierkowej roboty lub nie mają zwyczajnie na to czasu.

Klaudia i Jacek

kredyt hipoteczny


Wśród wielu doradców kredytowych, których spotkaliśmy na targach mieszkaniowych, Pani Paulina była osobą najbardziej konkretną oraz profesjonalną. W związku z tym nie mieliśmy wątpliwości, aby to właśnie jej powierzyć zadanie, jakim było uzyskanie kredytu hipotecznego na zakup domu z rynku wtórnego. I na pewno się nie zawiedliśmy! Sprawa nie była zbyt prosta, gdyż jedno z nas nie miało umowy na czas nieokreślony oraz brana była także pod uwagę prowadzona niedawno działalność gospodarcza. Niemniej jednak nie stanowiło to żadnego problemu dla Pani Pauliny. Nie tylko pomogła nam w wyborze odpowiedniego banku oraz uzyskaniu kredytu, ale także podpowiadała jak negocjować ze sprzedającymi, wyszukiwała wszelkich nieprawidłowości w akcie notarialnym czy umowie z kredytowej oraz pilnowała, abyśmy się z niczym nie spóźnili. Wykazała się naprawdę wielką wiedzą prawno-finansową w zakresie kredytów hipotecznych. Niektórzy doradcy oferowali nam bony czy też inne bonusy. Dla nas pomoc, zaangażowanie oraz wiedza Pani Pauliny miały znacznie większą wartość – a w sumie były wręcz bezcenne! Nie pozostaje nam nic innego jak szczerze polecić Panią Paulinę innym! Dziękujemy!

Agnieszka Lach

kredyt hipoteczny


Pełen profesjonalizm jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Polecam korzystanie ze wsparcia pani Pauliny, bo zna się na tym co robi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie

Agnieszka Wojna

kredyt na zakup mieszkania


Panią Paulinę poleciła mi znajoma, wczoraj podpisałam umowę z bankiem i z czystym sumieniem mogę polecić i będę polecała Panią Paulinę moim znajomym. Cały proces od porównania ofert, poprzez omówienie umów o kredyt,wybór najbardziej korzystnej umowy oraz jej podpisania przebiegło bardzo sprawnie, jasno i rzeczowo.

Mateusz Parzonka

kredyt hipoteczny


Do Pani Pauliny trafiłem oczywiście z polecenia. Zależało mi bardzo na czasie działania, a Pani Paulina od razu przystąpiła do pracy. Po krótkiej wspólnej wiwisekcji znaleźliśmy 2 oferty dopasowane do mojego przypadku. Jako że prowadzę dwie działalności (jako osoba fizyczna i wspólnik spółki jawnej) biurokracja, a w zasadzie szereg wymaganych przez banki dokumentów był ogromny. Na szczęście jak tylko okazywało się, iż czegoś brakuje, Pani Paulina informowała mnie o tym zarówno mailowo jak i telefonicznie, a dokumenty na etapie kompletowania wniosków przesyłałem w formie skanów. Cały proces był dość mocno rozwleczony w czasie (procedury bankowe) co początkowo powodowało moją irytację, aczkolwiek z perspektywy czasu uważam, że Pani Paulina wykonała świetną robotę i zaoszczędziła wiele mojego czasu przez co mogłem poświęcić się swojej pracy. Rekapitulując, Pani Paulina jest osobą przede wszystkim dobrze znającą aktualny rynek i oferowane przez niego produkty, co powoduje iż w szybkim czasie jest w stanie przedstawić nam kilka konkurencyjnych ofert pozostawiając Nam suwerenną decyzję. Dla mnie liczy się szybkość w działaniu, elastyczność i płynny przepływ informacji, a po współpracy z Panią Pauliną, jako w pełni zadowolony klient mogę stwierdzić, iż wyznajemy podobne wartości.

Anita, Wrocław

kredyt hipoteczny


Dziękuję Pani Paulinie za pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Proces ten na pewno nie był by tak łatwy, gdyby nie Pani Paulina, która zawsze pomagała i wszystko wyjaśniała. Dzięki Pani Paulinie udało się dość szybko uzyskać korzystny kredyt i przejść całą procedurę "bezboleśnie". Pani Paulina to doradca godny polecenia.

Małgorzata

kredyt na budowę domu


Witam serdecznie.Do Pani Pauliny trafiliśmy z mężem nieco przypadkiem i bardzo dobrze się stało, kredyt jaki był nam potrzebny próbowaliśmy załatwić sami ale nadmiar dokumentów jakie były potrzebne przerósł nasze wyobrażenia. Pani Paulina była świetnie zorientowana w tym co, gdzie i kiedy będzie trzeba załatwić i jakie złożyć dokumenty. Wszystko sprawdziła i w naszym imieniu kontaktowała się z bankiem a my pojechaliśmy już na podpisanie umowy kredytowej ,przy której była obecna i co ważne CZUJNA :). pozdrawiam serdecznie i dziękuje za pomoc. Polecam bo warto.

Olga i Michał

kredyt hipoteczny


Pani Paulina jest bardzo dobrym doradcą, można śmiało powiedzieć, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Świetnie orientuje się we wszystkich aspektach procedury uzyskania kredytu oraz olbrzymią cierpliwością do klientów :) Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nigdy nie usłyszeliśmy "nie", czy to w związku z pytaniami związanymi z kredytem, także tymi mniej związanymi, czy też w sytuacjach gdy musieliśmy prosić abyśmy spotkali się poza Wrocławiem. Poziom zaangażowania przerósł nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi pani Pauliny każdemu, kto chce ubiegać się o kredyt hipoteczny. Nie ulega wątpliwości, że to dzięki Niej wybraliśmy najlepszą opcję kredytu a cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo. A teraz pozostaje nam się cieszyć z nowego "M".

Anna Nowak

kredyt hipoteczny


Polecam panią Paulinę jako rzetelnego i dobrego doradcę. Trafiłam do niej przez przypadek i nie żałuję. Pomogła mi uzyskać kredyt na zakup mieszkania, wyjaśniła wszystkie niejasności i krok po kroku przeprowadziła przez cały proces. Polecam ją gorąco!

Małgorzata i Przemysław Harhala

kredyt hipoteczny


Pani Paulina to najlepszy doradca z jakim można współpracować. Wspólnie z żoną nie mieliśmy bladego pojęcia, jak wygląda cała procedura kredytu hipotecznego. Już od pierwszego spotkania Pani Paulina tłumaczyła nam wszystko spokojnie i rzeczowo. Obiektywnie przedstawiała wszystkie plusy i minusy poszczególnych ofert. Pozwoliła nam wybrać odpowiednią ofertę i co najważniejsze przeprowadziła nas przez wszystkie procedury. Od początku do samego końca monitorowała nasz kredyt, włącznie z tym, że była z nami na podpisaniu umowy kredytowej. W każdej sprawie (nawet tej najbardziej błahej) mogliśmy się kontaktować z naszym doradcą. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Panią Paulinę. Poza tym pani Paulina to sympatyczna, bardzo profesjonalna i miła osoba.

Rafał

klient zadowolony


Godny polecenia doradca. Konkretnie i solidnie doprowadzi sprawę do pozytywnego rozpatrzenia . My jesteśmy Zadowoleni klienci , ponieważ szybko oraz najlepsze rozwiązanie znalazły się dla nas.. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Karolina

kredyt mieszkaniowy


Doradca godny zaufania i polecenia:) Moja sprawa przebiegła bezproblemowo, w razie wątpliwości można było liczyć na kontakt ze strony Pani Pauliny, zawsze oddzwaniała i wyszukiwała termin na spotkanie.

Magda i Marcin, Wrocław

kredyt z MdM


Do p. Pauliny trafiliśmy po przeczytaniu rekomendacji w internecie. Zgłosiliśmy się z zamiarem zakupu mieszkania za około 2 lata, a po 5 miesiącach jesteśmy już we własnym, świeżo wykończonym mieszkaniu :) Pani Paulina niesamowicie zmotywowała nas do działania i rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące naszej z pozoru "skomplikowanej" sytuacji kredytowej. Przeprowadziła nas przez cały proces uzyskania kredytu w programie "Mieszkanie dla Młodych", proponując rozwiązania pozwalające nam spełnić rygorystyczne wymagania programu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru doradcy kredytowego i już w trakcie współpracy polecaliśmy kontakt naszym znajomym.

Marcin

kredyt hipoteczny


Pani Paulina została mi polecona jako osoba godna zaufania i obdarzona dużą wiedzą w zakresie kredytów i oferty banków. I muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Pauliną. Począwszy od gromadzenia dokumentów, po porównanie oferty banków aż do złożenia wniosków kredytowych mogłem liczyć na pomoc i fachowe doradztwo. Złożyliśmy wnioski kredytowe do trzech banków, wszystkie odpowiedziały pozytywnie, a na koniec wybraliśmy najlepszą ofertę. Oprócz wiedzy i zaangażowania Pani Paulina jest osobą sympatyczną, uśmiechniętą... Jeżeli staracie się zatem Państwo o kredyt i nie macie pojęcia jak to ugryźć, bądź nie macie czasu by biegać od banku do banku, to Pani Paulina jest osobą która w sposób profesjonalny i fachowy pomoże!!! Polecam :-)

Mateusz Lara

wzorowo :)


Ja oraz moja narzeczona zdecydowaliśmy sie na zakup mieszkania. Niestety jak 99% społeczeństwa na kredyt, ale dzięki Pani Paulinie sprawa poszła bardzo sprawnie pomimo małych problemów z niektórymi dokumentami (firma w której pracuje zwlekała z wystawieniem dokumentów ) . Natomiast Pani Paulina świetnie dawała sobie rade od samego początku pomimo moim zdaniem pokręconej sytuacji :) . Sami byśmy tego nie zdołali pozałatwiać , z czystym sumieniem polecam Panią Paulinę która jest kompetentna komunikatywna zawsze służy radą i sprosta każdej sprawie :)

Justyna i Michael Idzik

kredyt hipoteczny


Co tu dużo mówić... najlepszy wybór... wystarczy tylko zgłosić się do Pani Pauliny a ona już poprowadzi przez cały proces ubiegania się o kredyt..ogromna wiedza i profesjonalizm...dziękujemy!

Agnieszka i Kamil Zielińscy

kredyt hipoteczny MDM


Razem z mężem postanowiliśmy kupić mieszkanie co oczywiście wiązało się w naszym przypadku z zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Dodatkowo nie posiadaliśmy wkładu własnego więc zależało nam na rządowej dopłacie MdM. Pani Paulina pomogła nam w przejściu przez cały proces kredytowy, a co najważniejsze w uzyskaniu kredytu, wszystko dokładnie nam wytłumaczyła oraz zaproponowała kilka propozycji z banków i razem wybraliśmy najbardziej korzystną dla nas. Dzięki pomocy Pani Pauliny kredyt otrzymaliśmy bardzo szybko. Towarzyszyła nam również przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku przy okazji tłumacząc wszystko jeszcze raz. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Paulinie, bez jej pomocy pewnie utknęlibyśmy w którymś momencie procesu kredytowego, a tak wszystko przebiegło sprawnie :) Pani Paulino jeszcze raz bardzo dziękujemy ... :)

Artur, Wrocław

kredyt hipoteczny


Do Pani Pauliny trafiłem przez przypadek na targach mieszkaniowych w marcu 2015 roku. Cały proces trwał niecałe dwa miesiące, już na początku maja podpisałem umowę kredytową. Pani Paulina przedstawiła mi kilka ofert i zajęła się całym procesem, poza dostarczeniem dokumentów nie musiałem nic załatwiać. Przed całym procesem nie wiedziałem nic na temat zakupu mieszkania, Pani Paulina zawsze kompetentnie odpowiadała na moje pytania. Przy podpisaniu umowy kredytowej, również mi towarzyszyła i pilnowała by wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam wszystkim którzy chcą wziąć kredyt usługi Pani Pauliny.

Tomek

pożyczka hipoteczna


Pani Paulina bardzo mi pomogła w uzyskaniu pożyczki hipotecznej. Wyjaśniła mi wszystkie kwestie związane z warunkami jakie muszą zostać spełnione żeby otrzymać pożyczkę hipoteczną oraz pomogła mi wybrać najkorzystniejszą dla mnie ofertę. Dzięki Pani Paulinie cała procedura kredytowa przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Szczerze polecam Panią Paulinę wszystkim którzy potrzebują rzetelnej i kompetentnej pomocy związanej z uzyskaniem kredytu.

Arek i Marta Wawrzyniak

kredyt hipoteczny MDM


Gorąco polecamy p. Paulinę Popławską! To bardzo kompetentna i miła osoba. Dzięki jej pomocy otrzymaliśmy bardzo korzystny kredyt MdM. Dzięki profesjonalizmowi i wytrwałości p. Pauliny udało się wynegocjować bardzo niską marżę. Jesteśmy wdzięczni za jej zaangażowanie, zainteresowanie i pomoc również po podpisaniu umowy. Pani Paulina miała dla nas zawsze czas i z ogromną cierpliwością tłumaczyła nam wszystkie zawiłości związane z uzyskaniem kredytu. Pani Paulino serdecznie dziękujemy i polecamy Panią wszystkim osobom ubiegającym się o kredyt hipoteczny!

Michał

kredyt mieszkaniowy


Pani Paulina "przeprowadziła" mnie przez formalne kwestie uzyskania kredytu mieszkaniowego w sposób profesjonalny i rzeczowy. Jej wiedza i doświadczenie znacznie skróciły czas potrzebny na załatwienie wszystkich formalności. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie Pani Pauliny w pomoc swoim klientom. Potrafiła wyjść na przeciw moich potrzeb i mogę śmiało polecić jej usługi wszystkim, którzy starają się o kredyt hipoteczny.

Magdalena i Radosław

kredyt hipoteczny


Doradcę kredytowego szukaliśmy przez dobre 2 tygodnie. Dlaczego zdecydowaliśmy się na Panią Paulinę: bardzo dobre rekomendacje, najlepsze warunki współpracy, dostępność praktycznie non stop (duży atut, gdyż nie mieszkaliśmy we Wrocławiu). Pani Paulina odznaczała się: słownością, kompetencją, obiektywnością oraz profesjonalizmem. Współpracę jak i doradztwo oceniam na 5+. POLECAMY!

Komorowscy

kredyt hipoteczny na dokończenie budowy domu


Zdecydowaliśmy się na kredyt hipoteczny na dokończenie budowy, ale nie chcieliśmy w ciemno pójść do pierwszego lepszego banku, tylko planowaliśmy porównać kilka ofert. Gdybyśmy chcieli sami latać po bankach, zajęło by to sporo czasu, więc zdecydowaliśmy się na pomoc doradcy, a dokładnie Pani Pauliny. Przez cały okres współpracy Pani Paulina była bardzo pomocna, wszystko tłumaczyła nam na ludzki język, dzięki czemu nie było problemów ze zrozumieniem tych jakże skomplikowanych procesów. Kontakt z Panią Pauliną oceniamy na wyśmienity, mogliśmy zawsze zadzwonić w razie pytań. Nawet po uzyskaniu kredytu służy pomocą. Bardzo polecamy Panią Paulinę tym, którzy szybko i ze zrozumieniem chcą załatwić kredyt. Dziękujemy ;)

Sara Sarzyńska Ekstra House

współpraca


Współpracuję z panią Pauliną od dawna i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. To bardzo pomocna i zaangażowaną w sprawy klientów osoba. Jest niezwykle pracowita i mogę bez wahania ją polecić :)

Aleksandra Obrzut

kredyt


Pani Paulina pomagała mi w wyborze najlepszej propozycji kredytowej dla mnie. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie, dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu Pani Pauliny. Z pewnością polecam Pani usługi rodzinie i znajomym. Jestem zadowolona ze współpracy z Panią i jeszcze raz dziękuję

Kamila

kredyt hipoteczny


Najlepszy Doradca Kredytowy na rynku!!! Współpraca z Panią Popławską rozpoczęła się od prowadzenia kredytu na moje mieszkanie...wówczas trudno było mi odnaleźć się w gąszczu przepisów i zawiłości kredytowych. Dostęp wielu ofert z rynku finansowego w postaci globalnych i silnych marek, pseudoelastyczność banków i przede wszystkich mnogość doradców o korporacyjnym podejściu do Klienta...sprawiły, że kupno mieszkania stało się coraz bardziej enigmatyczne. Można powiedzieć, że prawie zrezygnowałam z kupna mieszkania z uwagi na brak zaufania do instytucji i osób chcących “pomóc mi w sfinalizowaniu kredytu”. Dopiero spotkanie z Panią Popławską sprawiło, że od początku do końca czułam i byłam prowadzona/zaopiekowana w sposób uczciwy, indywidualny i ludzki. Dlaczego Popławska – ponieważ po pierwsze ma nieprzerysowane, a profesjonalne podejście do Klienta, po drugie bez korporacyjnej kokieterii, a w oparciu o analizę moich potrzeb i możliwości przygotowała oferty, po trzecie o uczciwym i empatycznym podejściu do człowieka. Proces przygotowań, czas poświęcony na wyedukowanie a nawet obecność Pani Popławskiej podczas podpisania umowy kredytowej sprawiły, że sprawnie w ciągu kilku tygodniu sfinalizowaliśmy kredyt. Gorąco polecam Panią Popławską – jako godnego zaufania partnera w doradztwie kredytowym. Pomijam aspekty miłej aparycji, savoir vivre osobistego czy znajomości etykiety biznesowej. NIE JEST TYLKO DOBRYM DORADCĄ – TO JEST ŚWIETNY FACHOWIEC W ZAKRESIE WSPARCIA PRZY KREDYTACH - JAK DLA MNIE I MOJEGO ŚRODOWISKA PANI POPŁAWSKA JEST NAJLEPSZA W BRANŻY! POLECAM!

Marlena, Wrocław

kredyt hipoteczny


Kupując mieszkanie, bardzo zależało mi na znalezieniu osoby kompetentnej i obeznanej w kredytach hipotecznych. Cieszę się, że miałam przyjemność przekazać Pani Paulinie odpowiedzialność znalezienia i wynegocjowania odpowiedniego kredytu na najlepszych warunkach. Dzisiaj mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja i polecam wszystkim Panią Paulinę ze względu na jej zaangażowanie w prace i odpowiedzialność.

Marcin S.

kredyt gotówkowy


Witam serdecznie, Chciałbym gorąco polecić p. Paulinę Popławską jako godnego zaufania doradcę kredytowego. Od samego początku naszego kontaktu, pani Paulina wszystko bardzo rzeczowo przedstawiła oraz wytłumaczyła wszelkie wątpliwości. Na bieżąco informowała mnie na temat statusu procedury uzyskania kredytu. Efektem naszej pracy jest kredyt gotówkowy na naprawdę dobrych warunkach. Zdecydowanie polecę panią Paulinę swoim znajomym którzy rozpoczynają bądź niedługo rozpoczną wędrówkę po jakże skomplikowanym świecie kredytów.

Krzysztof Śmiertka

kredyt na budowę domu


Zdecydowałem się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na budowę domu jednorodzinnego. Z uwagi na bardzo dobre rekomendacje moich poprzedników, zdecydowałem się skorzystać z pomocy Pani Pauliny. Rekomendacje sprawdziły się w stu procentach. Pani Paulina okazała się kompetentną, profesjonalną doradcą i doskonale obytą w skomplikowanej dokumentacji bankowej. Nadmienić należy, że wykazuje się dużą cierpliwością a ja niestety nie byłem łatwym klientem. Bez problemu udzielała niezbędnych informacji na zadawane przeze mnie trudne pytania. Wszystkie moje obawy, dodatkowe uzyskane przeze mnie informacje i inne propozycje bankowe były dogłębnie sprawdzane i przeanalizowane. Kredyt uzyskałem szybko i sprawnie. Nawet po podpisaniu umowy kredytowej, zakończeniu współpracy i uzyskaniu kredytu nie odmówiła dalszej pomocy. W moim imieniu kontaktowała się z przedstawicielem banku celem uzyskania dodatkowych informacji. Pani Paulina jest godnym polecenia, sprawdzonym doradcą. Szczerze polecam.

Magdalena Zygmunt

kredyt hipoteczny


Jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup mieszkania. Do tego pomysłu również zachęciła mnie moja siostra, która rok temu, właśnie za pomocą Pani Pauliny, zrealizowała swoje marzenie. Teraz dzięki Jej zaangażowaniu i bez wątpienia ogromnym profesjonalizmie ja już też spełniłam swoje marzenie. Wykazała się ogromną cierpliwością i serdecznością. Współpraca z Panią Pauliną była bardzo miła współpracą, której na pewno szybko nie zapomnę bo takich osób jest naprawdę mało. Chętnie służyła swoją pomocą o każdej porze dnia, zajmowała się przepływem informacji pomiędzy bankiem a deweloperem. Miałam ogromne szczęście korzystając z usług takiego doradcy. Z opowiadań znajomych w przeciwieństwie do mnie ich kupno mieszkania było koszmarem. GORĄCO POLECAM! Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, którą otrzymałam.

Robert K.

kredyt hipoteczny


Gorąco polecam wszystkim usługi pani Pauliny. Fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi. Zawsze bieżąca informacja o przebiegu przyznawania kredytu. Skuteczność działania, która w moim przypadku zaowocowała przyznaniem kredytu. Jestem bardzo wdzięczny za tak profesjonalną pomoc. SUPER I MEGA POLECAM !!!

Paulina Maj

kredyt hipoteczny MDM


Z całym przekonaniem mogę polecić współpracę z Panią Pauliną. Oboje z mężem chcieliśmy zakupić mieszkanie korzystając z programu MDM, a nie mieliśmy pojęcia o sprawach związanych z kredytami i brakowało nam czasu na załatwianie formalności z uwagi na nasze małe dziecko. Pani Paulina przez cały okres współpracy wykazywała pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Wytłumaczyła nam cierpliwie wszystkie etapy zarówno od strony samego kredytu jak i od strony dopłaty MDM, pomogła nam kompleksowo w całej procedurze od gromadzenia dokumentów aż do podpisania umowy. Nawet po podpisaniu umowy mogliśmy liczyć na jej pomoc przy nurtujących nas kwestiach.Bardzo Dziękujemy za pomoc fachowość i cierpliwość!

Paweł i Kamila Korytko

udzielenie kredytu hipotecznego


Pani Paulina w sposób profesjonalny pomogła nam w znalezieniu najkorzystniejszego banku na kredyt hipoteczny na zakup domu. Przedstawiła oferty kilku banków spośród których mogliśmy wybrać bank najbardziej korzystny dla naszych potrzeb. Następnie pilotowała cały proces udzielenia kredytu od początku aż do końca czyli do podpisania umowy kredytowej (uczestniczyła również przy podpisywaniu umowy). Pomogła nam wypertraktować najlepsze warunki zaciąganego kredytu. Pani Paulina spowodowała iż udało nam się podpisać umowę kredytową na bardzo dobrych warunkach i nie musieliśmy tracić czasu na wszelkie formalności. Poza tym jest osobą bardzo pracowitą, dyspozycyjną, rzetelną a przy tym wesołą i optymistyczną. Bardzo polecamy Panią Paulinę wszystkim osobom, które chcą zaoszczędzić czas, nerwy i mieć pewność że skorzystały z najlepszej na rynku oferty.

Duda Patryk

kredyt MDM


Pani Paulina została polecona mi przez znajomych którzy byli bardzo zadowoleni ze współpracy z nią.No to i ja zadzwoniłem, spotkaliśmy się, opowiedziała mi na czym stoję i już po 4 tygodnia mogę się "cieszyć" kredytem. Jako doradca Pani Paulina spełnia wszystkie wymagania, a nawet podnosi poprzeczkę innym. Jak najbardziej polecił bym Panią P. wszystkim którzy chcą się zmierzyć z kredytem. Ja osobiście jeszcze z raz na pewno się do niej zgłoszę po poradę :) Także "Kredyt? Tylko z Panią P. :)

Monika i Marta

kredyt


Witamy :-) Do Pani Pauliny trafiłyśmy przypadkiem i wcale tego nie żałujemy, wręcz jesteśmy bardzo zadowolone. Jesteśmy w związku homoseksualnym i od dawna marzyłyśmy o swoich czterech kątach. Dzięki Pani Paulinie nasze marzenie w końcu się spełnia. Pani Paulina jest profesjonalistką, nigdy nie owija w bawełnę i stanie na głowie, aby wszystko się udało. Prostym językiem wytłumaczy wszystkie szczegóły krok po kroku powie co w danym momencie trzeba zrobić jakie dokumenty skompletować. Pani Paulina informuje o wszystkim co robi i na jakim etapie jest. Polecamy Panią Paulinę wszystkim z czystym sumieniem, gdyż sądzimy, że lepszej profesjonalistki nie znajdziecie nigdzie. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca, że tak sprawnie i perfekcyjnie wszystko poszło.

A.P.

kredyt hipoteczny


Doradca naprawdę godny zaufania.Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Paulinę. Profesjonalna, życzliwa, a co najważniejsze skuteczna. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania jasno, przejrzyście i bez zwłoki. Jednym słowem- polecam

Barbara Sobieszuk

kredyt hipoteczny


Dzięki pomocy Pani Pauliny udało mi się bezproblemowo przejść przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Pani Paulina rzetelnie i w przystępny sposób objaśniła wszelkie kwestie dotyczące poszczególnych ofert, dzięki czemu udało mi się uniknąć niemiłych niespodzianek. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i z pewnością polecę Panią znajomym :)

Bartosz B.

kredyt hipoteczny


Zdecydowanie mogę polecić panią Paulinę jako doradcę kredytowego. W moim przypadku był to kredyt hipoteczny. Pani Paulina zaprezentowała mi kilka ofert z 3 różnych banków i co ciekawe, oferta banku którą wybraliśmy była lepsza u pani Pauliny niż w placówce banku! (Pani Paulina potrafiła wynegocjować niższą prowizję niż oferowano w placówce). Dodatkowo polecam skorzystanie z usługi pani Pauliny osobom które nie mają czasu/chęci na prowadzenie korespondencji z bankiem. Pani Paulina zajęła się zebraniem wszystkich potrzebnych dokumentów od developera, tak więc ja jako klient byłem od tego odciążony. Zdecydowanie mogę powiedzieć że wrócę do Pani Pauliny kiedy będę potrzebował kolejnego kredytu :-)

Martyna Wasiak

współpraca


Panią Paulinę poznałam na targach nieruchomości. Od razu wydała się profesjonalna i sympatyczna. Wtedy jeszcze nie miałam pewności, że zdecyduję się na kredyt. Szybką decyzję podjęłam m.in. wyjaśnieniu procedury i ułatwieniu wszelkich niuansów właśnie dzięki Pani Paulinie. Wszystko odbyło się ekspresowo i mimo, że nie miałam dużej zdolności kredytowej udało się uzyskać taki kredyt, który mi odpowiada i nie odczuwam go zbytnio. Nie chcę bardzo słodzić, jednak z Panią Pauliną wszystko udało się załatwić gładko i sprawnie. Jestem ogromnie wdzięczna. Dziękuję serdecznie!

Justyna Suszko

kredyt mieszkaniowy


Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Pauliną Popławską. Pełen profesjonalizm, miły i ciepły kontakt, przede wszystkim ogromna skuteczność - to główne atuty Pani Pauliny.Gorąco polecam.

Monika Stempiń

kredyt hipoteczny


Pracując za granicą nigdy nie sądziłam, że uda mi się zakupić mieszkanie w Polsce. Dzięki Państwa opinii na temat współpracy z Panią Pauliną postanowiłam podjąć takie wyzwanie. Temat nie był łatwy do dźwignięcia ze względu na odległość, szereg dodatkowych formalności związanych z tytułu uzyskanego dochodu za granicą a przede wszystkim na ubogą ofertę kredytów niż osób zatrudnionych w Polsce. Ale udało się i tylko dzięki jednej osobie - Pani Paulinie. Dzięki jej wielkiemu zaangażowaniu, wytrwałości a przede wszystkim profesjonalizmowi udało mi się przejść cały ten proces. Dzieląca mnie odległość nie ułatwiała tego. Dlatego wszelkie możliwe formalności związane z bankiem, deweloperem itp. zostały przez nią załatwione. Za co jestem ogromnie wdzięczna. Ubieganie się o kredyt hipoteczny to dość skomplikowany proces, więc jeśli szukacie Państwo kompetentnej, rzetelnej i dobrej w swojej profesji osoby to serdecznie polecam współpracę z Panią Pauliną.

Jakub F.

kredyt hipoteczny


Lepiej trafić nie można. Po doświadczeniach z innymi doradcami, Pani Paulina w końcu wytłumaczyła wszystko jak należy i przeprowadziła mnie przez meandry kredytu hipotecznego. Profesjonalnie, szybko, zawsze przygotowana, odpowiadała na każde pytanie, o nic nie musiałem się martwić. Polecam gorąco i będę polecał innym.

Agnieszka i Wojtek

kredyt hipoteczny


Pełne zaangażowanie i profesjonalizm Pani Pauliny pozwoliły nam bezproblemowo przejść przez proces starania się o kredyt hipoteczny. Pani Paulina na każdym etapie tłumaczyła niezrozumiałe zapisy bankowe, rozwiewała wszelkie wątpliwości i dbała o to, by wszelkie formalności zostały załatwione prawidłowo i na czas. Bezproblemowy i błyskawiczny kontakt(zarówno mailowy jak i telefoniczny)- zawsze dla klienta. Nie mogliśmy lepiej trafić. Gorąco polecamy!

Agnieszka Ś.

kredyt hipoteczny


Pani Paulina po raz kolejny okazała się Sprawdzonym Doradcą.W sposób szybki i profesjonalny dokonała analizy moich możliwości finansowych wraz z wydrukowaniem przejrzystej tabeli, która już na początku drogi kredytowej wiele wyjaśniała.Wszystko odbyło się w komfortowym biurze oraz w dogodnej dla mnie godzinie. Dzięki pomocy Pani Pauliny wybrałyśmy ten jedyny bank oraz wspólnie przygotowałyśmy całą tą skomplikowaną dokumentację. Pomimo ograniczonych terminów z mojej strony zawsze Pani Paulina dbała o kontakt i służyła pomocą do momentu podpisania umowy w banku. Serdecznie polecam.

Łukasz

kredyt hipoteczny


Z wielką przyjemnością oraz pełnym przekonaniem polecam doradztwo Pani Pauliny Popławskiej. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz rzetelne podejście do klienta, to tylko niektóre z wielu pozytywnych aspektów naszej współpracy. Do tego nieoceniona pomoc przy kompletowaniu i przygotowaniu wszelkich dokumentów. Z całą odpowiedzialnością polecam. Przy okazji chciałbym raz jeszcze podziękować za pomoc w uzyskaniu kredytu. Pozdrawiam

Kamila Pękala

kredyt hipoteczny


Serdecznie dziękuję Pani Paulinie, za pomoc przy wyborze, jak i zebraniu wszelkiej dokumentacji, dotyczącej kredytu hipotecznego. Cierpliwość w naszym przypadku okazała się kluczem do sukcesu. Polecam p. Paulinę, jest Sprawdzonym Doradcą. Profesjonalnie doradzi, podpowie, jaki Bank ma najkorzystniejsze warunki kredytu, pomoże wypełnić dokumenty i nigdy nie odmówi nagłego spotkania. :)

Małgorzata T.

kredyt hipoteczny


Z czystym sumieniem polecam panią Paulinę jako doradcę finansowego, jest osobą bardzo rzeczową, kompetentną i pomogła mi szybko i sprawnie przejść przez proces załatwienia kredytu hipotecznego. Znalazła bank, w którym otrzymałam najkorzystniejszą ofertę, przedstawiając wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Pomaga wypełniać wszelkie formalności i odpowiada na każde zadane pytanie w sposób jasny i zrozumiały.Widać szczerość, zaangażowanie w swoją pracę, budzi zaufanie i stawia przede wszystkim na dobro i zadowolenie klienta.

Małgorzata i Damian Mróz

kredyt na dokończenie budowy domu


Potrzebowaliśmy kredytu hipotecznego na dokończenie budowy domu, jednak niewielkie doświadczenie w zaciąganiu kredytu skłoniło nas do skorzystania z usług doradcy kredytowego. Informacje o pani Paulinie znaleźliśmy na stronie internetowej. To był bardzo dobry wybór. Pani Paulina jest osobą bardzo dobrze zorientowaną na rynku kredytowym i angażującym się całym sercem w sprawy klienta. Pomogła nam przejść przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego od początku do końca. Załatwiła wszystko sprawnie i poświęciła dużo uwagi wyjaśniając wszystkie niejasności. Pani Paulina to doradca kredytowy na najwyższym poziomie. Współpraca z takim doradcą to czysta przyjemność. Miła, bezstresowa atmosfera, biegłość w dziedzinie finansów i wysokie kompetencje to cechy, które wyróżniają panią Paulinę. Zdecydowanie polecamy współpracę z panią Pauliną i jeszcze raz dziękujemy za wszystko!

Łukasz i Kasia Michalak

dziękujemy


Postanowiliśmy skorzystać już drugi raz z wiedzy i doświadczenia Pani Pauliny.Potrzebowaliśmy z mężem szybkiej i dużej gotówki na zakup mieszkanie.Brak czasu,bieganie po bankach, dużo dokumentów ,same problemy.Pani Paulina załatwiła wszystko bardzo szybko :dobre warunki i duża gotówka.Myślę ze sami nie mieliśmy szans załatwić kredytu gotówkowego tak szybko i na takich dobrych warunkach.Wszyscy wiedzą jak ta procedura trwa w bankach. Wszystkim polecam tak dobrego doradce finansowego jak Pani Paulina jest to osoba godna zaufania,kompetentna i bardzo miła. .Dziękuję,że pomogła nam Pani po raz drugi :)

Paulina i Andrzej Maj

kredyt hipoteczny


Kontakt do pani Pauliny dostaliśmy od zachwyconej współpracą z nią koleżanki i sami też się nie zawiedliśmy- więcej- to przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Na początku mnogość ofert kredytów hipotecznych przyprawiała nas o ból głowy, ale pani Paulina z ogromnym zaangażowaniem, krok po kroku, w uporządkowany i zrozumiały sposób potrafiła wszystko nam wyjaśnić, dzięki czemu podjęliśmy w pełni świadomą decyzję. Nasza sytuacja była dość skomplikowana i zmieniała się w międzyczasie, co powodowało, że właściwie tą samą pracę wykonywała kilka razy, ale nigdy nie okazała żadnego przejawu niezadowolenia, wręcz przeciwnie- była dla nas ogromnym wsparciem i podchodziła do wielu spraw z niesłychaną wyrozumiałością. Co ważne- nigdy nie mieliśmy poczucia, że ktoś nas naciska, próbuje coś sprzedać. Pani Paulina zajęła się też całą dokumentacją, m.innymi sama jeżdżąc na budowę, kontaktując się z deweloperem i bankami. To profesjonalistka, której można zaufać.

Justyna i Maciej D.

kredyt na budowę domu


Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panią Pauliną. Przez cały ten okres wykazywała się zaangażowaniem, fachowością i pełnym profesjonalizmem- przez duże P!!!. Wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Do tego Pani Paulina jest bardzo miłą i życzliwą osobą. Współpraca z nią była czystą przyjemnością. Jeśli szukasz zaufanego i skutecznego Doradcy- to właśnie Pani Paulina jest tą osobą. POLECAMY SERDECZNIE!!!!! Pani Paulino dziękujemy za współpracę i pomoc. Pozdrawiamy!

Konrad

osoba godna polecenia


Poza sumiennością i fachowym podejściu, osoba pomocna, o dużym uroku osobistym

Licznerska&Romanek

kredyt hipoteczny


Do pani Pauliny trafiliśmy po tym jak poprzedni doradca kredytowy, nie był wstanie umówić się z nami przez 2 tygodnie. Ponieważ czas bardzo naglił pani Paulina znalazła go dla nas jeszcze w tym samym dniu po rozmowie telefonicznej. Od tego momentu sprawy potoczyły się błyskawicznie. Wspólnie wybraliśmy najkorzystniejszą dla nas opcję kredytową. Pomoc profesjonalisty stała się niezbędna ponieważ okazało się, że był ich cały wachlarz, a nasza wiedza nikła. Poznaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania związane warunkami kredytu i jego pełnymi kosztami. Pani Paulina pozostawała w kontakcie z naszym pośrednikiem nieruchomości, kancelarią notarialną i bankiem, zdejmując z nas ciężar dodatkowych formalności. Polecamy i dziękujemy:-)

Kamila

kredyt gotówkowy


Cieszę sie, że trafiliśmy do Pani Pauliny, dzięki niej otrzymaliśmy bardzo korzystny kredyt szybko i sprawnie. Pani Paulina to rzetelna, uśmiechnięta i zaangażowana w swoją prace osoba, gorąco polecam !!

Krzysiek

pożyczka gotówkowa


Moje starania o kredyt były trudne do tego praca jako kierowca w transporcie międzynarodowym; wysokie dochody lecz bariera ze strony banków dla mnie trudna do przejścia.Miałem już odpuścić lecz postanowiłem jeszcze poprosić o pomoc specjalistę i to był strzał w dziesiątkę Pani Paulina zajęła się wszystkim nawet przeprowadziła bój z moimi kadrami o zaświadczenie o dochodach którego ja bym pewnie nie otrzymał do tego wszystko w przejrzysty sposób wytłumaczone. Śmiało polecam usługi Pani Pauliny i myślę że każdy będzie zadowolony tak jak ja. pozdrawiam

Ola z Wrocławia

kredyt mieszkaniowy


W dobrym towarzystwie żadne przeszkody niestraszne, a z doradcą tak rzetelnym i fachowym jak pani Paulina nawet kredyt da się ujarzmić. Gdybym miała załatwić wszelkie zagmatwane formalności sama, prędzej bym osiwiała, więc to dzięki pani Paulinie nareszcie mam swój własny skrawek wszechświata!

Monika

kredyt


Nie ukrywam, że zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tego typu usług, jednak dzięki Pani Paulinie zmieniłam zdanie. Pani Paulina pomogła mi przy wyborze kredytu, kierowała się głównie moim dobrem, moimi potrzebami a nie potrzebami banku. Naprawdę szczerze polecam Pani Paulinę - warto :) Monika

Ewa i Tomasz Sudoł

kredyt hipoteczny


Gorąco polecamy Panią Paulinę jako doradcę kredytowego. Dzięki pomocy Pani Pauliny szybko i sprawnie uzyskaliśmy kredyt na dokończenie budowy domu. Bardzo ważna była dla nas również elastyczność w kwestii miejsca i czasu spotkań (w miejscu naszego zamieszkania). Podsumowując, jest to osoba kompetentna i chętna do pomocy. Dziękujemy za współpracę.

Adam Cierniejewski

kredyt hipoteczny


Zdecydowałem sie wziąć kredyt hipoteczny na kupno mieszkania. W internecie znalazłem profil pani Pauliny w którym przeczytałem same pozytywne opinie na temat jej pracy. Myślę, czemu nie. Pani Paulina to dobry doradca, jest świetna w tym co robi. Podpowie, doradzi, wyjaśni, wytłumaczy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Moim jedynym zadaniem było dostarczenie odpowiednich dokumentow i czekać cierpliwie :-). Całą reszta zajęła sie pani Paulina. Mój przypadek był troche skomplikowany ale dzięki właśnie doswiadczeniu, zaangażowaniu i chęci pomocy pani Pauliny cel został osiągnięty - jest mieszkanie :-). Za co jej jeszcze raz bardzo dziekuję. Polecam wszystkim. Pozdrawiam

Monika i Łukasz

kredyt hipoteczny


Dzięki pomocy Pani Pauliny udało nam się sprawnie przebrnąć przez wszelkie formalności bankowe i doprowadzić sprawę do założonego celu – otrzymania kredytu z hipotecznego na budowę domu. Pani Paulina cierpliwie tłumaczyła niejasne kwestie, odpowiadając na każde z naszych pytań dotyczących kredytu. Pełen profesjonalizm, wzorowa współpraca i miła atmosfera podczas spotkań, to w największym skrócie nasze odczucia. Dzięki bardzo dobremu kontaktowi, zarówno telefonicznemu jak i mailowemu, pojawiające się problemy były rozwiązywane błyskawicznie i skutecznie. Pani Paulina pomogła nam załatwić wszystko kompleksowo, od początku do końca. Począwszy od pomocy w wyborze najlepszej dla nas oferty bankowej, aż do dnia podpisania umowy kredytowej, kiedy również nam towarzyszyła. Pani Paulina jest osobą miłą i bardzo życzliwą. Mimo zakończenia sprawy dotyczącej przyznania kredytu, wiemy, że zawsze możemy zwrócić się do niej z prośbą o pomoc w nurtujących nas kwestiach. Dziękujemy! Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni współpracą z Panią i z pewnością skorzystamy z dalszej pomocy w przyszłości. Jeśli szukacie zaufanego i skutecznego Doradcy - biuro Pani Pauliny to właściwy adres.

Dawid Ryczek

opinia pozytywna - kredyt hipoteczny


Witam serdecznie, Chce polecić Wszystkim usługi doradztwa finansowego, które udziela Pani Paulina. Wspólnie z Panią Paulina - pozytywnie i sprawnie - przeszliśmy proces ubiegania się o kredyt hipoteczny z dopłatą MDM. Pani Paulina dotrzymała wymaganych terminów i wykazała sie pełnym profesjonalizmem. Kontakt i komunikacja z Panią Paulina bez żadnych zastrzeżen. Szczerze polecam tą Doradczynię Finansową Sam wrócę do Pani Pauliny z kolejnymi planami inwestycyjnymi.

Kasia i Sylwek, Wrocław

kredyt mieszkaniowy


Pani Paulina pomogła nam w uzyskaniu kredytu na mieszkanie, z rynku wtórnego. Sprawa była bardzo skomplikowana, ponieważ 20% wkładu własnego stanowiło inne mieszkanie - tzw.. hipoteka łączna. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Pauliny udało nam się uzyskać kredyt na korzystnych warunkach, tuż przez zmianą przepisów. Bardzo dziękujemy za wsparcie na każdym etapie. Polecamy !!!

Ewelina i Andrzej, Brzeg

kredyt hipoteczny


Pani Paulina pomagała nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Po raz pierwszy występowaliśmy do banku o kredyt, więc był to dla nas temat nowy i nieznany. Dzięki Pani Paulinie cała procedura przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Służyła nam radą i wyjaśnieniami na każdym etapie. Rzeczowo odpowiadała na wszystkie nasze pytania i rozwiewała wszelkie wątpliwości. W naszym imieniu zajęła się formalnościami oraz kontaktem z bankami i deweloperem. Była też obecna podczas podpisywania umowy w banku. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania Pani Pauliny i jej życzliwego podejścia do Klienta. Z pełnym przekonaniem polecamy wszystkim osobom ubiegającym się o kredyt.

Bożena Sz.

kredyt mieszkaniowy


Moja opinia jest wyrazem wdzięczności i podziękowania dla Pani Pauliny, która w sposób rzetelny i kompletny poprowadziła dla mnie procedurę kredytową. Panią Paulinę miałam przyjemność pierwszy raz spotkać na Targach Nieruchomości, gdzie skorzystałam z darmowego doradztwa kredytowego zarówno jej, jak i przedstawiciela Open Finance. Od samego początku Pani Paulina wzbudziła we mnie wrażenie osoby godnej zaufania, kompetentnej, która nie tylko chce pozyskać nowego Klienta, ale i w zaangażowany sposób podzielić się wiedzą na temat samych kredytów i procedur około kredytowych. Zatem kiedy podjęłam decyzje o kupnie mieszkania, pomimo poleconych mi doradców, posłuchałam własnej intuicji i skorzystałam z usługi Pani Pauliny. Zapewniam, że gdybym musiała podejmować drugi raz tą samą decyzję, byłaby ona taka sama. Zdaje sobie sprawę, że jestem wymagającą osobą, która szuka wytłumaczenia dla użycia przecinka lub kropki, ale Pani Paulina cierpliwie i z uśmiechem na ustach odpowiadała na moje „zawiłe” pytania, poprowadziła całą procedurę kredytową, przy moim niewielkim zaangażowaniu i nie namawiała mnie na wybór konkretnego banku wręcz przeciwnie, czułam ciężar podejmowanej decyzji, ale z poczuciem, że obok towarzyszy mi fachowy doradca, który nie pozwoli mi na podjecie błędnej i szkodliwej dla mnie decyzji. Pani Paulino, jeszcze raz dziękuję serdecznie za trud i poświęcenia włożone, by cały proces kredytowy zakończył się w sposób pomyślny dla mnie. Myślę, że swoim uśmiechem, pracowitością i zaangażowaniem sama przyciąga Pani do siebie Klientów, a jeżeli moja opinia miałaby się jeszcze temu przysłużyć, to jak najbardziej mogę powiedzieć tutaj, jak również wśród moich znajomych, że jest Pani doradcą godny polecenia!

Paweł Szymański

kredyt mieszkaniowy MDM


Z całą pewnością rekomenduję Panią Paulinę za wkład i profesjonalizm oraz osobiste zaangażowanie podczas każdego z etapów. Wszelkie niejasności oraz niedociągnięcia rozwiązywane na miejscu i natychmiastowo. Polecam.

Agnieszka i Artur

kredyt hipoteczny


Pani Paulina od początku bardzo zaangażowała się w pomoc nam w uzyskaniu kredytu i była z nami do samego końca. Jest osoba konkretną i profesjonalną, załatwienie kredytu poszło bardzo sprawnie. Pani Paulina jest dyspozycyjna, oraz jest z nią bardzo dobry kontakt. Dziękujemy i serdecznie polecamy !

Krzysztof Szafran

kredyt hipoteczny


Z nieukrywaną przyjemnością polecam współpracę z Panią Pauliną. 100% zaangażowania i profesjonalizmu w trakcie całego procesu pozyskania kredytu hipotecznego. Pytania uzyskały odpowiedź, a wszelkie niejasności zostały rozwiane. Na uwagę zasługuje również otwartość i elastyczność działań. Wszystko to doprawione uśmiechem i bardzo miłą atmosferą podczas każdego ze spotkań. Jeżeli ktoś wymaga rzetelnej, partnerskiej współpracy na wysokim poziomie - szczerze polecam kontakt z Panią Pauliną. Ja ze swojej strony zapewniam pozytywne rekomendacje i raz jeszcze dziękuję za ogromne wsparcie, jakie uzyskałem.

Joanna

kredyt hipoteczny


Pani Paulina jest bardzo miłą osobą z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Ma szeroką i aktualną wiedzę na temat produktów, które oferuje klientowi. Mi osobiście uratowała sytuację, kiedy to nagle okazało się, że bank, który miał mi udzielić kredytu (warunki i termin podpisania umowy był wcześniej uzgodniony), w dniu podpisania umowy poinformował mnie, że nie może udzielić mi kredytu w takiej kwocie jaka była wcześniej uzgodniona (30 tys. mniej). Zgłosiłam się do Pani Pauliny, która zajęła się moją sprawą bardzo szybko, przedstawiła mi aktualne i najkorzystniejsze dla mnie oferty różnych banków w tamtym okresie. Podczas całej procedury kredytowej wspierała mnie swoją wiedzą i obecnością w banku podczas podpisania umowy kredytowej. Po podpisaniu umowy otrzymałam krótkie, przejrzyste podsumowanie nt. warunków, które zostały do spełnienia do momentu uruchomienia kredytu. Moja transakcja zakupu nieruchomości została uratowana, za co bardzo dziękuję i polecam Panią Paulinę do obsługi w ww. sprawach.

Justyna i Paweł

kredyt hipoteczny


Dzięki Pani Paulinie udało się bez problemów załatwić wg nas najlepszy możliwy kredyt. Pani Paulina jest bardzo zaangażowaną osobą i podchodzi indywidualnie do każdej sprawy. Jest zaznajomiona ze wszystkimi aktualnymi ofertami banków i potrafiła doradzić, która oferta kredytowa była najlepsza dla nas. Bardzo dobrze wyjaśnia wszystkie kruczki jakie banki stosują oraz jakie inne produkty są wymagane do kredytu. Bardzo polecamy korzystanie z usług Pani Pauliny.

Sławek

kredyt hipoteczny


Rozczarowany podejściem do klienta pracowników znanej firmy doradczej, postanowiłem poszukać rekomendacji w internecie. Pozytywne opinie o Pani Paulinie okazały się prawdziwe. Jest osobą bardzo zaangażowaną w cały proces załatwiania kredytu, odpowiada cierpliwie na pytania, pomaga w kontaktach nie tylko z bankiem, ale również deweloperem. W krótkim czasie dostałem kredyt na korzystnych warunkach. Polecam, takie profesjonalne podejście do klienta jest niestety jeszcze w Polsce rzadkością.

Wojtek Michalak

niestandardowe źródła dochodów przy kredycie hipotecznym


Do Pani Pauliny trafiliśmy z rekomendacji, która okazała się zupełnie uzasadniona. Dzięki jej znajomości standardów i procedur w bankach szybko doradziła nam, które z instytucji będą przychylnie weryfikować przez nas dochody uzyskiwane z tytułu umów o dzieło i zlecenia, a które od razu możemy sobie odpuścić. Złożyliśmy wnioski w trzech bankach z czego dwa wydały pozytywna decyzję kredytową na bardzo atrakcyjnych warunkach. Co ważne, doradziła nam również jak alokować środki własne, aby uzyskać jak najniższą marżę. Przez cały proces była dostępna, odpowiadała na wszystkie nasze pytania i rozwiewała wątpliwości. Co ważne, pamiętała również o terminach gromadzenia poszczególnych dokumentów i z wyprzedzeniem uprzedzała o konieczności ich zdobycia. To ważne, gdy banki wymagają dodatkowych poświadczeń uzyskiwanych przychodów. Warto również zwrócić uwagę na jej dobre relacje z koordynatorami w poszczególnych bankach. dzięki temu może szybko zweryfikować jak konkretne sytuacje wnioskujących zostaną ocenione przez analityków, co zaoszczędza mnóstwo czasu i formalności. Możemy polecić Panią Paulinę wszystkim, którzy chcą wziąć kredyt hipoteczny i mają inne niż umowa o pracę źródła dochodu

Aga C.

kredyt hipoteczny


Zanim trafiłam do Pani Pauliny, odwiedziłam kilka banków w poszukiwaniu kredytu dla siebie. Dość szybko zorientowałam się, że moja sytuacja jest dla banków nie typowa i sama mogę mieć trudności w zdobyciu kredytu na zakup nieruchomości. Pani Paulina znalazła rozwiązanie dla mojej sytuacji, pomogła przejść przez całą procedurę i doprowadziła sprawę do końca. Bardzo kompetentna i profesjonalna osoba, godna polecenia. Nawet w trudnych przypadkach, jeśli rozwiązanie jest, Pani Paulina na pewno je znajdzie.

Danuta i Andrzej

Godny polecenia doradca


Potrzebowaliśmy kredytu na wykończenie domu.Szukaliśmy opinii o bankach na forach i w ten sposób trafiliśmy na Panią Paulinę.Postanowiliśmy skorzystać z Jej pomocy.Okazała się osobą kompetentną. Dzięki zaangażowaniu Pani Pauliny ,otrzymaliśmy kredyt na dobrych warunkach. Doradca godny polecenia.

Mateusz P.

kredyt hipoteczny MDM


Zanim spotkałem Panią Paulinę, w sprawie kredytu hipotecznego prowadziłem rozmowy z doradcami finansowymi banków oraz firm doradczych. Mimo wynegocjowanych w miarę dobrych warunków w jednym z banków, ze względu na mało rzetelne podejście do sprawy doradcy postanowiłem poszukać jeszcze jednej osoby, u której mógłbym porównać zaproponowane mi przez bank warunki. W internecie natrafiłem na Panią Paulinę. Od pierwszego spotkania Pani Paulina wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem w mojej sprawie. Pomimo zaproponowania mi podobnych warunków kredytowych w innym banku, Pani Paulina nie dała za wygraną i po paru dniach przedstawiła mi jeszcze korzystniejszą ofertę, którą udało się Jej wynegocjować. Pani Paulina przekonała mnie rzetelnym i profesjonalnym podejściem do tematu oraz ogromną życzliwością. Polecam !

jakub Słomiński

kredyt hipoteczny


Pani Paulina jest zdecydowanie doradcą, którego będę mógł polecić swoim znajomym. Cały proces zakupu mieszkania, łącznie z weryfikacją stanu prawnego nieruchomości, zawierania umowy ze sprzedającym i bankiem był pod czujnym nadzorem Pani Pauliny. Doskonale orientuje się w meandrach ofert banków dzięki czemu decyzję wyboru banku można podjąć w pełni świadomie.

Grzegorz Ś.

kredyt hipoteczny


Nieruchomość, na zakup której ubiegałem się o kredyt hipoteczny nie była dla większości banków możliwa do kredytowania. Mimo to pani Paulina zdołała przedstawić kilka ofert kredytowych, klarownie wyjaśniła warunki otrzymania kredytu, omówiła niezrozumiałe dla mnie zapisy, porównała te oferty i faktycznie doradziła najlepszą z obcji. Wielka jej pomoc przy wypełnianiu i kompletowaniu dokumentów. Była również obecna przy podpisaniu umowy w banku. Finalnie jest tak, że w porównaniu do znajomymych, którzy również zaciągnęli kredyt w prostszym stanie prawnym nieruchomości mam od nich lepsze warunki spłaty. Pani Paulina to naprawdę rzetelny, dbający o szczegóły doradca. Już po kilku minutach rozmowy wiesz, że masz do czynienia z profesjonalistką. Dodatkowo jest to niezwykle ciepła i miła osoba. Z czystym sumieniem polecam doradztwo pani Pauliny!

Damian i Ela

kredyt hipoteczny


Witamy,nasza przeprawa z załatwieniem mieszkania trwała bardzo długo,jednak było warto,spotkaliśmy Panią Paulinę na targach i od tamtej pory zawsze była z nami,chętna do pomocy w każdej chwili i w każdej sytuacji. Nigdy się nie poddała, nie rezygnowała z założonych celów i dążeń. Polecamy wszystkim Panią Paulinę,jest to osoba bardzo mila,spokojna, sympatyczna. Bardzo dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy

Jarosław Malcharek

kredyt gotówkowy


Potrzebowałem duży kredyt gotówkowy. Myślałem, że sam załatwię sprawę w banku. Nie było to jednak takie proste, gdyż w tym czasie miałem już zadłużenie tj. trzy kredyty gotówkowe i karty kredytowe. Jeden z banków uznał, że nie mam zdolności kredytowej. Zwróciłem się o pomoc w sprawie do doradcy finansowego- pani Pauliny Popławskiej. Teraz wiem, że był to najlepszy wybór. Dzięki pani Paulinie otrzymałem w krótkim czasie kilka propozycji z kilku banków. Pomogła mi wybrać kredyt gotówkowy na najbardziej korzystnych dla mnie warunkach. Co było jeszcze dla mnie miłym zaskoczeniem, to w dniu podpisywania umowy kredytu okazało się, że wynegocjowała jeszcze niższą prowizję. Pani Paulina jest bardzo zaangażowana w prowadzoną przez siebie sprawę. Służy fachową radą i pomocą. Na bieżąco informowała mnie o postępowaniu w sprawie. Przeprowadziła mnie przez cały proces kredytu. Najbardziej jednak zaskoczyła mnie tym, że w bardzo krótkim czasie została pozytywnie załatwiona moja sprawa. Otrzymałem kredyt gotówkowy szybciej niż się spodziewałem. Zaoszczędziłem przy tym dużo czasu i niepotrzebnych nerwów. Moim zdaniem pani Paulina- JEST NAJLEPSZYM DORADCĄ FINANSOWYM. Poza tym jest osobą niezwykle sympatyczną, życzliwą i serdeczną, o wyjątkowym uroku osobistym.

Piotr P.

kredyt hipoteczny konsolidacyjny


Panią Paulinę znalazłem w internecie szukając doradców kredytowych. Od pierwszego telefonu spotkałem się z pełnym profesjonalizmem. Pani Paulina szybko i skutecznie przeprowadziła mnie przez proces kredytu hipotecznego-konsolidacyjnego zamieniając kilka rat w jedną. Przedstawiła mi oferty kilku banków, z których wybraliśmy najkorzystniejszą dla mnie. Podczas całej naszej współpracy bardzo ceniłem sobie dostępność pani Pauliny, która zawsze znajdowała czas aby cierpliwie i rzeczowo odpowiadać na moje pytania. Jeśli chcesz szybko, skutecznie i bezstresowo przejść przez proces kredytowy, to wybór pani Pauliny Popławskiej będzie najlepszym rozwiązaniem. Piotr P.

Agnieszka i Maciej Kawka

kredyt hipoteczny


Do Pani Pauliny Popławskiej trafiliśmy przez przypadek, rozczarowani jakością współpracy z innym doradcą kredytowym. Z perspektywy czasu oceniamy ten przypadek jako wyjątkowo szczęśliwe zrządzenie losu. Pani Paulina to człowiek – instytucja; bardzo kompetentny doradca o szerokiej wiedzy z dziedziny finansów i wysokiej kulturze osobistej. Jasno tłumaczy zawiłości ofert kredytowych, dostarcza informacji niezbędnych do podjęcia decyzji, ale niczego nie narzuca. Stara się zrozumieć położenie klienta i znaleźć rozwiązanie odpowiadające jego możliwościom i potrzebom. Przechodząc do konkretów, Pani Paulina trafnie rozeznała naszą sytuację finansową, dzięki czemu w żadnym z banków, do którego wnioskowaliśmy o kredyt hipoteczny, nie spotkaliśmy się z decyzją odmowną. Jej doświadczenie i skuteczność negocjacyjna pozwoliły nam uzyskać najlepsze możliwe warunki kredytowe i zaoszczędzić niemałe sumy tytułem bankowych kosztów okołokredytowych (ubezpieczenia, prowizje, etc.). Na szczególne uznanie zasługuje dyspozycyjność i zaangażowanie Pani Pauliny, która zajęła się wszystkimi formalnościami i oszczędziła nam tym samym mnóstwo czasu i nerwów. W naszej sytuacji rodzinnej i zawodowej miało to niebagatelne znaczenie. Jesteśmy szczerze wdzięczni za okazaną pomoc i z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Panią Paulinę jako sprawdzonego doradcę kredytowego.

Natalia Bojke

kredyt hipoteczny


Pani Paulina jest to właściwą osobą na właściwym miejscu. Potwierdzam profesjonalizm pani Pauliny jako doradcy kredytowego. Pani Paulina jest osobą, która orientuje się w tematyce kredytów hipotecznych, jak również potrafi w sposób przystępny przedstawić wszelkie kwestie związane z zaciąganiem kredytu mieszkaniowego. Kupno mieszkania to spory stres i w moim przekonaniu wsparcie osoby znającej się na temacie jest bardzo ważne i pomocne. Gorąco polecam Panią Paulinę!!!

Michał Pietrzak

kredyt


Naprawdę polecam tego doradcę. Wiem co mówię dlatego, że sam pracuję w bankowości. Pełny profesjonalizm, duże możliwości i wytrwałość w walce z przeszkodami, których jest coraz więcej ze strony banków.

Monika i Artur

profesjonalny doradca


Decydując się na zakup mieszkania wiedzieliśmy że musimy wziąć kredyt hipoteczny ale kompletnie nie wiedzieliśmy jakie formalności są z tym związane. Kontakt do Pani Pauliny otrzymaliśmy od znajomych i to był strzał w 10. Jest to osoba bardzo kompetentna i skrupulatna dzięki czemu prowadziła nas przez cały proces składania wniosku aż do podpisania umowy w bardzo szybki i przejrzysty sposób. Zawsze służyła nam radą i pomocą kiedy mieliśmy wątpliwości, pomogła wybrać najlepszą ofertę i dopilnowała każdego szczegółu. Jednym słowem fachowa współpraca i profesjonalne podejście. Z całą pewnością Pani Paulina to doradca godny polecenia.

Łukasz Zarzycki

pożyczka hipoteczna


Pani Paulina, jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu banku, wiedza oraz doświadczenie bezcenne. Wszystkie wnioski do sądu, notariusza otrzymywałem drogą mail'ową już wypełnione, wystarczyło pójść i złożyć co dla osoby pierwszy raz się z tym wszystkim stykającej pozwoliło zaoszczędzić dużo czasu i związanego z tym stresu. Na duży plus zasługuje nastawienie oraz zaangażowanie Pani Pauliny. Polecam Wszystkim, którzy szukają osoby godnej zaufania i kompetentnej.

Anna i Michał Bartniccy

kredyt hipoteczny


Właściwa osoba na właściwym stanowisku!!! - tak jednym zdaniem można określić Panią Paulinę. Razem z żoną staraliśmy się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Dzięki przedstawieniu przez Panią Paulinę, pełnej oferty banków w programie MdM wybór był prostszy, a już na pewno szybszy, gdyż nie musieliśmy chodzić po bankach. Ponadto dostarczanie wszelkich dokumentów do banku to ogrom czasu który trzeba poświęcić, co przy pełnym etacie często staje się niemożliwe do wykonania. Tylko dzięki Pani Paulinie w bardzo szybkim czasie udało nam się przebrnąć przez "kredyt mieszkaniowy" i w ciągu krótkiego okresu czasu wejść w własne mieszkanie, za co bardzo dziękujemy, a zarazem gorąco polecamy gdyż Pani Paulina była obecna zawsze tam gdzie mieliśmy wątpliwość.

Anna i Tomasz

polecamy!


Pani Paulina jest bardzo kompetentnym doradcą, pomogła nam w wyborze najbardziej korzystnego dla nas kredytu hipotecznego. Rozwiała nasze wszelkie wątpliwości i obawy. Przy tym wszystkim była osobą bardzo rzetelną, dokładną i czuliśmy się przy niej bardzo komfortowo. Ani razu Pani Paulina nie dała nam odczuć, że zadajemy infantylne i banalne pytania, co wydaje nam się, że często się zdarzało :) Pozdrawiamy Pani Paulino i wszystkim polecamy gorąco doradztwo tego doradcy!

Anna Świrska

kredyt mieszkaniowy


Szczerze polecam współpracę z Panią Pauliną Popławską. Przy pierwszej rozmowie telefonicznej powiedziałam czego potrzebuje, w jakiej okolicy i ile jestem skłonna zapłacić. Na pierwszej rozmowie w biurze Pani Paulina zaproponowała parę różnych rozwiązań kredytowych i wyliczyła moja „zdolność” - co pozwoliło mi określić na jakie mieszkanie mnie stać. Nie marnowałam czasu na samodzielne poszukiwanie ofert banków . W sumie po obejrzeniu paru mieszkań ponownie skontaktowałam się z Panią Pauliną i przygotowałyśmy wyliczenia pod konkretną ofertę. Pani Paulina sprawdziła wszystkie dokumenty, ba nawet kwestie związane z nieruchomością oraz załatwiła sprawy z kredytującym bankiem (takie drobnostki, ale zawsze miałam mniej biegania i załatwiania). Pani Paulina (choć nie musiała) kontrolowała również sprawy notarialne. Jestem bardzo wdzięczna za szybką i rzetelną pomoc w uzyskaniu kredytu. Dzięki Pani Paulinie po dwóch miesiącach zamieszkałam w własnym M2.

Joanna

kredyt mieszkaniowy


Do Pani Pauliny trafiłam z polecenia. Pomagała mi ona przy wyborze kredytu na zakup mieszkania. Bez zastanowienia poleciłabym ją teraz każdemu, kto szuka pomocy przy wzięciu kredytu. Pani Paulina bezproblemowo przeprowadziła mnie przez całą procedurę kredytową. Z cierpliwością odpowiadała na moje liczne pytania związane z kredytem, zajęła się wszystkimi formalnościami, pomogła przy analizie umowy przedwstępnej z deweloperem. Bez wahania poleciłabym panią Paulinę każdemu, kto próbuje uporać się z kredytem mieszkaniowym. To nie tylko dobry doradca, ale i wspaniały, przemiły, ciepły człowiek. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Uzyskałam nie tylko korzystny kredyt, ale i fachowe porady oraz profesjonalną pomoc. Serdecznie polecam!

Katarzyna Kos

kredyt na mieszkanie


Polecam w 100%. Jestem bardzo zadowolona. Mam wymarzone mieszkanie i tani kredyt. Czego więcej chcieć?

Milena Popko

kredyt hipoteczny


Pani Paulina jest wyjątkowo skrupulatna. Bardzo zaangażowana w każda transakcje od początku do końca. Zanim zgłosiłam się do Pani Pauliny, sama zbadałam oferty odpowiednie dla siebie przy kredycie hipotecznym, ale Pani Paulina przedstawiła oraz wynegocjowała dla mnie o wiele lepsze oferty niż byłabym sama w stanie to zrobić. Dba o każdy szczegół transakcji, większość formalności załatwia samodzielnie, aby klient nie musiał się osobiście fatygować, tak aby zminimalizować formalności oraz stres. Czuwa nad każdym etapem współpracy. Dyspozycyjna, potrafi też dać komfort, że jest tym jedynym oraz najważniejszym choć zapewne prowadzi wielu klientów na raz, a to jest niezwykła umiejętność. Zdecydowanie polecam Panią Paulinę jako doradcę.

Anna i Karol Sala

kredyt hipoteczny


W dzisiejszych czasach, gdzie większość chce szybko załatwić kolejną sprawę i mieć Cię już za sobą, są na szczęście takie osoby jak Pani Paulina. Początkowo kiedy nie mieliśmy jeszcze 100% pewności do mieszkania rozeznawaliśmy się u innego doradcy i obsługa była bardzo ogólnikowa. Pani Paulina natomiast zawsze była gotowa i udzielała konkretnych odpowiedzi. Dla osób takich jak my, które nie mają styczności na co dzień z kredytami, pomoc takiego fachowca jakim jest Pani Paulina jest nieoceniona.Pani Paulina jest osobą sympatyczną i życzliwą. Jej profesjonalizm, zaangażowanie, dyspozycyjność a co za tym idzie także poświęcenie dają poczucie bardzo kompetentnego i indywidualnego podejścia do klienta - co jest bardzo miłe. Mimo różnych trudności zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc, dobrą radę. Bardzo cieszymy się, że skorzystaliśmy z usług Pani Pauliny i jesteśmy wdzięczni za jej starania w naszej sprawie. Myślę, że jeśli ktoś potrzebuje pomocy w załatwianiu tego typu spraw to powinien skorzystać z usług Pani Pauliny a na pewno się nie rozczaruje.

Marcin Pikulski

kredyt na mieszkanie


Pani Paulina pomogła mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na mieszkanie. Mogę w 100 procentach powiedzieć, że jest osobą bardzo kompetentną. Zna tajniki procedur związanych z kredytami i potrafi to wykorzystać w sprawie swojego klienta. Tak było w moim przypadku. Praktycznie od samego początku współpracy wiedziałem co mam robić - nie błąkałem się od banku do banku. Pani Paulina wydrukowała wszystkie potrzebne zaświadczenia i świstki do wypełnienia, ja to zebrałem, później razem wypełniliśmy i skompletowaliśmy wnioski do banków. Później na chwilę zapomniałem o kredycie bo to p. Paulina załatwiała formalności. Po analizie dowiedziałem się o decyzji pozytywnej i mogłem odetchnąć z ulgą. Sprawa zakończyła się pozytywnie więc jestem bardzo zadowolony z współpracy. Polecam

Kamila K.

kredyt hipoteczny


Pani Paulina jest doskonałym fachowcem.Przeprowadziła mnie przez cały okres starań o kredyt na wymarzone mieszkano z rynku pierwotnego.Moja sprawa była bardzo trudna,zawiła oraz wymagała więcej starań i czasu. Kilka razy miałam już ochotę zrezygnować a Pani Paulina robiła wszystko by mi pomóc.W niektórych bankach już na początku odmawiano mi kredytu.Pani Paulina walczyła do końca,do chwili aż się udało,a trwało to naprawdę długo, aż ponad 9 miesięcy.Moja sprawa była naprawdę skomplikowana.Nie wszystkie dokumenty od dewelopera były do zaakceptowania przez bank, a Pani Paulina potrafiła z bankiem negocjować w taki sposób, że udało mi się nabyć mieszkanie jako jednej z pierwszych osób w naszym bloku.Muszę jeszcze powiedzieć, że Pani Paulina pomogła również mojemu Deweloperowi w załatwianiu niektórych formalności ,wszystko po to by mi się udało.Jeżeli potrzebne były jakiekolwiek dokumenty od Dewelopera to Pani Paulina bezpośrednio się z nim kontaktowała i wszystko błyskawicznie załatwiała.Mnie nic nie interesowało,nie musiałam załatwiać nic poza zaświadczeniami z pracy.Dodam jeszcze, ze w każdej chwili mogłam zadzwonić do Niej i pytać o wszystko, mimo że na bieżąco byłam informowana.Nie wyobrażam sobie starań o kredyt bez Pani Pauliny,nigdy by mi się to nie udało.Panią Paulinę z czystym sumieniem polecam każdemu, jest Cudotwórczynią od spraw beznadziejnych :-)

Sylwia

kredyt na zakup mieszkania


Dzięki p. Paulinie prawie w ogóle nie zauważyliśmy, że wnioskujemy o kredyt hipoteczny :) zero biegania, załatwiania, stania w kolejkach, czy odpowiadania na pytania o niezrozumiałej treści :) zastępowała nas w kontaktach z bankami, wspierała w rozmowach z developerem, dzięki jej pomocy wzięcie kredytu w ogóle nie kojarzy nam się z drogą przez mękę :) szybko, miło i solidnie :) polecamy!

Sebastian Michalski

Podziękowanie za współpracę


Kontakt z Doradcą otrzymałem z polecenia. Dzięki p. Paulinie otrzymałem kredyt bardzo szybko i sprawnie, teraz to ja będę polecał usługi takiego doradcy jakim jest p. Paulina. Szczerze polecam i dziękuję !!!

Ewa, Rafał Lechnio

kredyt hipoteczny


Gdy zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania byliśmy w kropce. Żona w ciąży i żaden bank nie patrzył na nas przychylnym okiem. Wtedy właśnie Bardzo pomogła nam Pani Paulina Popławska, Która wykazała się ogromną wiedzą i determinacją aby pomóc nam w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Jej indywidualne podejście do klienta, rozumienie tematu i wielkie zaangażowanie doprowadziły do szczęśliwego zakończenia negocjacji z bankiem. Teraz z żoną cieszymy się z własnego M :P. Pani Paulina jest osobą rzetelną, sumienną i godną polecenia.

Joanna i Sebastian

kredyt hipoteczny


Bardzo dziękujemy Pani Paulinie za pomoc w przejściu całej procedury kredytowej, za jej dokładność, rzetelność, cierpliwość oraz profesjonalizm. Dzięki jej pomocy udało się nam zaoszczędzić sporo czasu na załatwieniu wszelkich spraw związanych z kredytem.Pomogła rozwiązać pojawiające się w trakcie całej procedury problemy za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Serdecznie polecamy Panią Paulinę jako kompetentnego doradcę

Daniel Matkowski

pożyczka


W zeszłym roku z pomocą pani Pauliny udało mi się uzyskać kredyt mieszkaniowy. Byłem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Pauliną, gdyż dała się poznać jako bardzo sympatyczna i rzeczowa osoba, znająca się na swoim fachu i potrafiąca w obiektywny sposób przedstawić wszystkie za i przeciw oferty banków. Dlatego też, teraz gdy potrzebowałem pilnie pożyczki gotówkowej również zwróciłem się do Pani Pauliny po pomoc. Przedstawiła mi propozycję kilku banków i pomogła w formalnościach. Wszystko udało się bardzo szybko i sprawnie załatwić. Szczerze polecam takiego doradcę!

Małgorzata Duchnik

kredyt hipoteczny


Pani Paulina jest bardzo dobrym doradcą, posiada bieżące informacje na temat ofert kilkudziesięciu banków, jest konsekwentna, uczciwa i niezawodna. Z wielką precyzję i zaangażowaniem zajęła się uzyskaniem przez nas kredytu co zaoszczędziło nam dużo czasu i stresu. Ponadto jest osobą bardzo otwartą, komunikatywną i przesympatyczną. Bez wahania polecam wszystkim starającym się o kredyt.

B.A. & M.A.

kredyt hipoteczny


Profesjonalnie, błyskawicznie, miło i sympatycznie to cechy charakteryzujące współpracę z Panią Pauliną. Wszystkie sprawy załatwiane z tym doradcą to istna przyjemność! Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. Pozdrawiamy:-)

Agnieszka i Mariusz Michalscy

kredyt hipoteczny


Chcielibyśmy polecić Panią Paulinę osobom, które chcą ubiegać się o kredyt hipoteczny. Spotkaliśmy Panią Paulinę na targach mieszkaniowych i od tego momentu mieliśmy swojego doradcę kredytowego. Pani Paulina pomogła nam w przejściu całej drogi kredytowej wykazując się dużą rzetelnością. Podchodzi do klientów z wielkim zaangażowaniem. Jesteśmy wdzięczni jej za poświęcony nam czas. Mamy wrażenie, że dla Pani Pauliny nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy trzeba było podpisać nagle jakiś dokument potrafiła przyjechać do nas, aby ten dokument podpisać. Wykazuje się dużą cierpliwością i uprzejmością. Dziękujemy serdecznie za okazaną pomoc, otrzymaliśmy kredyt na dogodnych warunkach i realizujemy swoje marzenie. Mamy nadzieję, że współpraca z Panią Pauliną będzie trwała a jej zaangażowanie w pracę przyczyni się do dalszych sukcesów zawodowych, ponieważ na to zasługuje.

Marcin i Joanna

Sprawdzony doradca


Poniewaz pracujemy za granica a chcielismy kupic mieszkanie w Polsce bardzo zalezalo nam na poszukaniu dobrego doradcy financowego, ktory bylby w stanie pomoc nam w uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej na odleglosc. Pani Paulina w pelni wywiazala sie z jej roli pomagajac nam na kazdym etapie rozmow z bankami I deweloperem.

Jola Łask

kredyt hipoteczny


Pani Paulina to fantastyczna osoba i fantastyczny doradca. Doskonała organizacja pracy, duża cierpliwość i zrozumienie dla klienta. Po prostu osoba, która lubi swoją pracę, a przede wszystkim lubi ludzi, a to nieoceniona cecha w naszych czasach. Serdecznie polecam !!!!!!!!!!!!!!

Adam P.

kredyt mieszkaniowy


Chciałbym gorąco polecić wszystkim usługi Pani Pauliny Popławskiej, którą przyjemność poznać miałem na targach mieszkaniowych we Wrocławiu. Pani Paulina po krótkim spotkaniu zdecydowała się mi pomóc, przeprowadzić żmudny proces kredytowy. Uzyskałem nie tylko informacje. Zrozumiałem, że to ja świadomie podejmuję decyzję. Fakt, że chwilowo znajduję się za granicą nie stanowił dla Pani Pauliny problemu. Okazało się, że większość czynności mogliśmy zrealizować przez internet, pocztę oraz telefon. Sprawna współpraca pozwoliła nam szybko dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty do analizy wniosku. Co skutkowało wydaniem pozytywnej decyzji kredytowej. Na każdym etapie współpracy byłem informowany o kosztach i warunkach, których wynikiem stał się komplet dokumentów. Pani Paulina uczestniczyła oraz pilnowała wszystkich wynegocjowanych parametrów kredytowych, które zostały umieszczone w umowie. Co najważniejsze po udzieleniu kredytu wiem, że w dalszym ciągu mogę liczyć na Panią Paulinę, cieszyć się współpracą bazując na doświadczeniu oraz jej wiedzy.

Hubert

kredyt hipoteczny


Pani Paulina pomogła nam uzyskać w bardzo krótkim czasie kredyt na zadowalających warunkach mimo kilku dość istotnych przeszkód. Zajmowała się wszystkimi sprawami i komunikowała dewelopera i banki, dzięki czemu nasz udział w uzyskiwaniu kredytu ograniczył się do zapoznania z przygotowanymi tabelami, podpisania dokumentów i zatwierdzania decyzji. Zaoszczędziliśmy dzięki temu dużo czasu, a cały proces kupna mieszkania minął szybko i bez problemów.

Anna W., Wrocław

kredyt hipoteczny


Dzięki Pani Paulinie w sposób szybki, bezproblemowy i profesjonalny udało mi się wziąć kredyt. Pani Paulina jest osobą mocno zaangażowaną w swoją pracę, w sposób skuteczny dąży do celu, służy pomocą w każdym nawet najbardziej skomplikowanym temacie o każdej porze. Dzięki jej wysokim kompetencjom oraz znajomości tematu uzyskany kredyt jest dla mniej jak najbardziej korzystny. Polecam w 100%

Joanna i Krzysztof

kredyt hipoteczny


Dzięki Pani Paulinie udało nam się profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytu hipotecznego. Mogliśmy liczyć na pomoc oraz fachową wiedzę. Zajęła się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego oraz przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem a nami. Polecam Panią Paulinę, która bardzo angażuje się w swoją pracę.

Justyna Pietrzak

kredyt mieszkaniowy


Gorąco polecam panią Paulinę Popławską wszystkim tym osobom, które chcą otrzymać kredyt mieszkaniowy, a nie mają czasu na bieganie po bankach i zastanawianie się czy akurat ten bank jest najlepszy. Pani Paulina pomogła mi we wszystkich formalnościach, w wypełnianiu dokumentów i tych wszystkich formularzy. Sprawnie przeszłam całą procedurę, od złożenia wniosku w banku do wypłaty kredytu. Pani Paulina była za mną w stałym kontakcie, a terminy spotkań dostosowywała do moich potrzeb. Pani Paulina jest kompetentną, ciepłą i cierpliwą osobą. Polecam wszystkim jej osobę

Małgorzata Karkowska, Michał Chruścicki

kredyt na zakup mieszkania z licytacji komorniczej


Mieliśmy przyjemność korzystać z pomocy Pani Pauliny przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, dyspozycyjności i profezjonalizmowi Pani Pauliny udało się sfinalizować umowę w banku. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Panią Paulinę jako sprawdzonego i rzetelnego doradcę.

Dawid i Natalia

kredyt mieszkaniowy


Pani Paulina doradzała nam w wyborze kredytu na mieszkanie. Jest osobą rzeczową, konkretną, można zawsze na nią liczyć. Pani Paulina pomogła nam przy wszystkich sprawach związanych z kredytem. Polecamy!

Krystyna Sapa- Masset

kredyt hipoteczny


Dziękuje serdecznie że zajęła się Pani moim problemem przy załatwianiu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Jak najbardziej będę polecała Panią moim znajomym, ponieważ jest Pani osobą bardzo kompetentną, a przede wszystkim bardzo Pani zabiega by pomóc klientowi. Przedstawia Pani wszystkie kwestie związane z uzyskaniem kredytu obiektywnie, w sposób bardzo prosty i zrozumiały. Przez Pani aktywną pracę zdobywa Pani zaufanie klienta. Jeszcze raz dziękuję serdecznie!

Agata Nowak

kredyt hipoteczny


Pani Paulina bardzo pomogła mi w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Sprawa w moim przypadku była dość skomplikowana i obawiałam się że już nie uzyskam kredytu. Na szczęście znajoma poleciła mi Panią Paulinę. Na spotkaniu wszystko spokojnie wyjaśniła, łącznie z kosztami oraz powiedziała jak będzie wyglądał cały proces. Dzięki pomocy Pani Pauliny udało mi się uzyskać kredyt w krótkim czasie i to na bardzo dobrych warunkach! W dodatku, czułam się bezpiecznie w całej transakcji, bo zawsze mogłam się skontaktować z doradcą i uzyskać odpowiedź na pojawiające się pytania. Także jeszcze raz dziękuję Pani Paulino za pomoc i na pewno polecę Panią wśród swoich znajomych!

Kamila Sawicka

kredyt hipoteczny


Zanim trafiłam do Pani Pauliny, spotkałam się z innymi doradcami kredytowymi. Ale to właśnie Pani Paulina przekonała mnie do siebie przede wszystkim kompetencją oraz życzliwym i pomocnym podejściem do klienta. Przedstawia wszystkie składowe kredytu, łącznie z kosztami które trzeba ponieść przy zaciąganiu tego kredytu. Pani Paulina zajęła się moją sprawą bardzo profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem. Naprawdę polecam takiego doradcę!

Joanna Kołacz

kredyt hipoteczny


Pani Paulina pomogła mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie, które kupowałam od dewelopera. Przede wszystkim wytłumaczyła mi cały proces kredytowy. Następnie zaproponowała mi ofertę, która faktycznie była dla mnie najlepsza. Dzięki jej pomocy proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie i szybko. Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani Pauliny. Polecam!

Anna i Piotr Kamińscy

kredyt hipoteczny


Do pani Pauliny trafiliśmy z polecenia znajomego. Szukaliśmy kredytu na zakup mieszkania i jego wykończenie, a nie za bardzo mieliśmy czas chodzić po bankach. Dlatego też zdecydowaliśmy się na doradcę. Pani Paulina to właściwa osoba na właściwym miejscu: znająca ofertę banków i potrafiąca ją w zrozumiały sposób przedstawić, zaangażowana w swoją pracę, a do tego bardzo sympatyczna osoba. Na pierwszym spotkaniu Pani Paulina przedstawiła nam oferty różnych banków łącznie z wszystkimi kosztami: prowizje, ubezpieczenia - było to dla nas bardzo ważne, bo od razu wiedzieliśmy jakie koszty musimy ponieść w bankach, które rozważaliśmy i ile tak naprawdę będzie nas ten kredyt kosztować. Okazało się, że najkorzystniejszą cenowo ofertę dla nas miał bank, którego w ogóle wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Od pierwszego spotkania do uruchomienia kredytu byliśmy w kontakcie z Panią Pauliną i mogliśmy liczyć na Jej pomoc. Dzięki Pani Paulinie mamy dzisiaj wymarzone mieszkanie i kredyt na bardzo dobrych warunkach. Szczerze polecamy takiego doradcę wszystkim ubiegającym się o kredyt hipoteczny!

Mikołaj Drozd

kredyt hipoteczny


Pani Paulina jest osobą kompetentną, rzeczową i jednocześnie bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Polecam kontakt wszystkim planującym kredyty hipoteczny.

Anna i Zbigniew

kredyt hipoteczny


Dzięki pomocy Pani Pauliny udało się nam, szybko i profesjonalnie przejść przez proces uzyskania kredytowania inwestycji, na satysfakcjonujących nas warunkach. W czasie tym, mogliśmy liczyć na skuteczną pomoc oraz fachową wiedzę, a także skrócenie niezbędnych formalności do minimum. Od samego początku, zajmowała się kompleksowym przygotowaniem wniosku kredytowego, jak również przepływem informacji i dokumentów pomiędzy bankiem, a deweloperem. Serdecznie polecamy wszystkim, którzy chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystnych warunkach, oraz skorzystać z rad kompetentnego i sprawdzonego doradcy.

Ewelina, Wrocław

Kredyt mieszkaniowy


Pani Paulina bardzo szybko i sprawnie przeprowadziła mnie przez cały proces ubiegania się o kredyt mieszkaniowy. Od momentu pomysłu na zakup mieszkania do wypłaty środkow przez bank. Dokładnie tłumaczyla każdy krok, przedstawiła opcje kredytowe z wielu banków, szczegółowo omawiając każdą z nich. Doradzala, ale co ważne - nie narzucała swojego zdania. Jeżeli chodzi o formalności, pani Paulina zajęła sie kontaktami z deweloperem, notariuszem, bankiem (włącznie z asystą podczas podpisywania umów). Pani Paulina jest osobą kompetentną, komunikatywna, elastyczną i tym samym w pełni godną polecenia.

Szymon Kujat

Kredyt konsolidacyjny


Miałem kilka kredytów w kilku bankach (w tym hipoteczny) i sumę rat, która dusiła mnie już na kilka dni po wypłacie. Byłem przekonany że nic z tym nie zrobię bo przecież kredyt to kredyt, a bank to bank... siedziałem więc bez słowa i "dusiłem się" regularnie miesiąc w miesiąc. na szczęście znajomy polecił mi ponad rok temu doradcę kredytowego. po długiej dyskusji ze znajomym i mojej, niemalże alergicznej, reakcji (przez atmosferę wysokich rat i czasów, w których słowo "kryzys" występuję w co drugim artykule) zdecydowałem się umówić na spotkanie. Doradcą okazała się właśnie (i na szczęście) Pani Paulina. Od tego momentu, chociaż jestem nieufny z natury, wszystko potoczyło się błyskawicznie - okazało się że mogę "skonsolidować" moje kredyty (jeszcze nie wiedziałem wtedy, co to znaczy) i przez to obniżyć ratę. Pani Paulina szybko też obaliła moje podejrzenia, że jest "człowiekiem jakiegoś banku" i pewnie będzie namawiać mnie do z góry wiadomego kredytu. Ofertę otrzymałem z 7 (siedmiu) banków podaną jak na tacy z łatwą możliwością porównania. Polegając natomiast na mojej wrodzonej nieufności oraz ówczesnym braku wiedzy na temat kredytów - czekałem na dodatkowe koszty jak na wyrok... Aktualnie fakt jest taki, że spłacam nowy kredyt od ponad roku i mam jedną ratę w sumie niższą o 20% od sumy poprzednich rat, nie wspominając już o niższych odsetkach! Pani Paulina - doradca zdecydowanie godny polecenia!!!

Małgorzata, Andrzej Węcławiak

Kredyt hipoteczny


Decydując się na kredyt hipoteczny nie sądziliśmy, że to tak wielkie wyzwanie. Jak to dobrze, że wybraliśmy się na Targi Mieszkaniowe, bo tam właśnie spotkaliśmy Panią Paulinę. Dzięki jej profesjonalizmowi zaoszczędziliśmy dużo czasu i nerwów przy załatwianiu formalności kredytowych. Tak skomplikowane sprawy należy powierzać takim osobom jaką jest właśnie Pani Paulina. Profesjonalna, uśmiechnięta i zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Pani Paulina to prawdziwy doradca, którego obdarza się zaufaniem, przekazuje cały ogrom pracy związany z uzyskaniem kredytu, a po zakończonym procesie dziękuje się sobie, że zdecydowano się na skorzystanie z Jej doradztwa. Jednym słowem doradca godny polecenia!

Laura Janicka

kredyt mieszkaniowy


Zdecydowałam się na zakup mieszkania i potrzebowałam kredytu hipotecznego. Moja wiedza w kwestii kredytowej ograniczała się do tego, ze wiedziałam, ze coś takiego jest. Potrzebowałam przewodnika, bo sama byłam jak „dziecko we mgle”, a nie chciałam podejmować pochopnych decyzji. Chciałam dostać dobry kredyt, a nie jakikolwiek. Po rozmowie ze znajomymi otrzymałam kontakt do Pani Pauliny. Ona okazała się moim przewodnikiem. Przede wszystkim pomogła mi zrozumieć proces ubiegania się o kredyt. Rzetelnie przedstawiła oferty z kilku banków, tak, że ja mogłam sobie porównać ich składowe. Po porównaniu wiedziałam, która oferta jest dobra faktycznie, a która tylko pozornie. Pani Paulina pomogła mi w formalnościach, reprezentowała mnie w kontakcie z bankiem, zawsze odpowiadała na setki pytań, którymi ją zasypywałam. Uzyskałam decyzje kredytowe z kilku banków i wybrałam opcję najkorzystniejsza dla mnie. Proces ubiegania się o kredyt okazał się nie aż taki straszny - ale to dzięki Pani Paulinie.